KONTAKT

Jiří Petr je malíř, který se narodil v roce 1980 v Poličce.

Po absolvování gymnázia se věnoval kresbě a malbě. Po letech strávených hledáním svého vlastního malířského rukopisu, vyvinul svůj vlastní styl a našel mnoho fanoušků a kupců po celém světě.

Výstavy: 2005 Praha, 2006 Polička, 2007 Rychnov n.Kněžnou

Své obrazy prezentuje a prodává především na internetu, kde pořádá nespočet aukcí ročně.

Email: bestart80@seznam.cz

VRÁTENIE A REKLAMÁCIA TOVARU

Vieme, že nakupovanie na internete môže byť niekedy neisté a nejasné, na www.jiripetr.com to však neplatí!

Vrátenie

tovaru
Tovar je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu. S tovarom kompenzujeme aj poštovné.  Pri vrátení by sme Ťa chceli požiadať o zaslanie balíka poštou alebo prostredníctvom Zásielkovne. Tovar doručený späť na našu adresu ideálne v pôvodnom obale, nesmie byť poškodený. Pri splnení vyššie uvedených podmienok Ti sumu zašleme prevodom na Tvoj účet v priebehu niekoľkých dní od vrátenia tovaru na našu adresu. Daj nám vedieť, ako by sme Ti mohli pomôcť, a spoločne to vyriešime k Tvojej spokojnosti 🙂

Reklamácie
Ak máš akékoľvek otázky ohľadne reklamácií daj nám, prosím, vedieť na bestart80@seznam.cz. Tvoj pohodový nákup je nám však prvoradý. Teda ak máš niečo, čo by si chcel/a reklamovať, daj nám vedieť a my to vyriešime k Tvojej spokojnosti.

Adresa na vrátenie a reklamácie tovaru: 
Jiří Petr

Lezník 13

97652 Polička

Česká republika

 

Takmer pri všetkých dielach sa jedná o re-malbu ,obraz ,který je již prodán. Napodobení námětu, který však bude mít svojí jedinečnou texturu, energii, neopakovatelný tŤah špachtlí, nebo třeba otisk mého prstu. Každý obraz , který vytvářím je jedinečný. Každá malba  , má velkou hodnotu, bez ohledu na to, zda je to první nebo druhá verze. Přesto každý námět má limitovaný počet kusů.